Home / care / ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care

ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

רשת Care היא בין המובילות והוותיקות בארץ. שנים של נסיון בנו את המוניטין של הרשת, המונה היום עשרים ושש מרפאות בפריסה ארצית.

בתחום הכירורגיה הפלסטית ובמיוחד בניתוחי חזה, יש ל- Care מוניטין רב שעדות לו המנותחות הרבות שעברו ניתוחי חזה לשביעות רצונן.

הדגש של Care הוא על חדשנות, הקפדה על מתן שירות אישי ומתחשב המתבצע בשקיפות מלאה מול כל מטופלת ומציאת פתרונות פלסטיים ואסתטיים שיענו על ציפיותיה ולשביעות רצונה המלאה.

התאמה לניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזהכשהחזה הוא קטן, שטוח או נפול, הוא גורם לתחושת חוסר בטחון בקרב נשים ובדימוי גוף נמוך. הפתרון לחזק את הבטחון ולקבל מראה נשי, שופע ואסתטי הוא באמצעות ניתוח הגדלת חזה, אחד הניתוחים השכיחים ביותר בעולם, אותו מבצעות נשים בכל גיל.

לניתוח הגדלת חזה מתאימות נשים בעלות חזה קטן, נשים שיש להן חזה בגודל סביר אולם עדיין מעוניינות להגדיל אותו, נשים שעברו הריונות, לידות והנקות מרובות שבעקבותיהן התרוקן השד והפך לשמוט ומדולדל, נשים שירדו דרסטית במשקל וכן נשים הסובלות מאסימטריה בחזה.

פגישת יעוץ לפני ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care

לפני ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care את תוזמני לפגישת יעוץ עם הפלסטיקאי. במהלך הפגישה יתבצעו מדידות של השד, הנפח והמבנה שלו, בדיקת נתונייך הגופניים, כמו גובה, משקל ומבנה הגוף, האם קיימת א-סימטריה בין השדיים, רוחב השד, רוחב בית החזה ועוד.

כמו כן תתבקשי להגיע עם חזיית ספורט שבאמצעותה ניתן יהיה למדוד שתלי סיליקון שונים ולהתרשם ממראה השד לאחר הניתוח.

בהנחיית הכירורג הפלסטי ייבחר שתל הסיליקון המתאים לך ולמידותייך. זכרי שקיימת התחשבות מלאה ברצונותייך אולם מומלץ להקשיב לרופא בעל הנסיון, מאחר ולעתים השאיפות הן מוגזמות מדי. למשל, אם את רזה ונמוכה, חזה גדול מאד לא יתאים לך, הן מבחינה אסתטית והם מבחינת קושי לשאת נפח גדול כזה.

לאחר בחירת השתל המתאים בנפח תיבחר גם צורתו, עגולה, או אנטומית שצורתה מזכירה טיפה. כמו כן ייבחר הפרופיל שהוא המידה בה יזדקר השתל, האם נמוך, בינוני או גבוה וכן דרגת הרכות של השתל, זאת בהתאם לרמת הדחיסות והצמיגות של מילוי הסיליקון בתוך השתל.

יצוין כי רשת  Care עושה שימוש בשתלי סיליקון איכותיים בלבד, המיוצרים על ידי חברות בעלות שם עולמי שעומדות בתנאים המחמירים ביותר של ארגון הבריאות האמריקני. לשתלים אלו יש אחריות לכל החיים.

עוד יוחלט בפגישה על מיקום השתל, כלומר, האם להחדיר אותו מעל שריר בית החזה או מאחוריו ובאופן חלקי או מלא.

בסוף הפגישה ואחרי שתשאלי את כל השאלות ותביני את כל המשמעויות של הניתוח, תתבקשי לבצע מספר בדיקות, כולל ממוגרפיה ואולטרא סאונד שד, זאת אם גילך מעל שלושים.

הניתוח והתוצאות

ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care נערך בהרדמה מלאה ואורך שעה עד שעה וחצי. לאחר הניתוח יהיה עלייך ללבוש את אותה חזיית ספורט שהבאת איתך לפגישת הייעוץ. היא תסייע להחלמה מהירה יותר ותשמש כחזייה תומכת למשך חודש ימים לפחות.

החזרה לשגרה הינה מהירה אולם יש להמתין לפחות חודש ימים לפני חזרה לפעילות גופנית מאומצת. סימנים ותחושות כמו שטפי דם, נפיחות וכאבים קלים יחלפו במהלך הזמן ואת התוצאות הסופיות ניתן יהיה לראות לאחר כשלושה חודשים.

ברוב המקרים לא קיימת כל בעיה להניק לאחר הניתוח. חשוב לזכור כי אם בעתיד תגשי לבצע בדיקת ממוגרפיה, יהיה עלייך לעדכן את הטכנאי בדבר השתל המצוי בשדייך.

השוואת מחירי הגדלת חזה בין מרפאות

רוצה לקבל מידע נוסף על ניתוח הגדלת חזה במרפאות Care? לחצי על לוגו החברה, השאירי פרטים בטופס ונציגי רשת Care יחזרו אלייך בהקדם.

רוצה לשמוע גם על מרפאות אחרות ולבצע ביניהן השוואת מחירים? את כל התשובות והפרטים החשובים תוכלי למצוא בקלות באתר, באופן ממוקד ונוח לקריאה.

מלאי את פרטייך בטופס ההתקשרות באתר עכשיו וקבלי הצעות ממרפאות מובילות בלבד מומחיות בניתוחי חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]