Home / אסימטריה בחזה / חזה לא סימטרי – תיקון בניתוח

חזה לא סימטרי – תיקון בניתוח

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חזה לא סימטרי הינה תופעה ידועה, שכיחה ומוכרת. ברוב המקרים מדובר בחוסר שוויון מינורי בין השדיים, נתון שאפשר לחיות איתו בשלום.

אולם מה עושים כששד אחד שונה לחלוטין בצורתו, בנפחו וגודלו מהשד השני? נכון. מתקנים, תודות לרפואה הפלסטית האסתטית, שמביאה כל העת חידושים בתחום.

אם את שייכת לקטגוריה השנייה והחזה שלך אינו סימטרי משמעותית, זה הזמן להבין כיצד מתבצע תיקון חזה לא סימטרי.

מהו חזה לא סימטרי

חזה לא סימטרימדובר על מבנה שדיים שקיים בהם שוני ניכר בנפח, בצורה ובמראה. הסיבה לכך היא התפתחות לא אחידה של השדיים, כולל שוני במיקום העטרה והפטמה. אין מידע רב בנוגע לנסיבות הגורמות לשדיים להתפתח באופן שונה, ויש רופאים הקושרים את התופעה לאם היולדת.

הבעיה העיקרית של חזה לא סימטרי היא אסתטית ונפשית. מבחינה אסתטית המראה אינו אחיד, מה שמקשה על לבישת חולצות צמודות או בגד ים ואפילו בחירת החזייה היא מורכבת. במישור הרגשי חזה לא סימטרי משפיע על הבטחון העצמי, גורם לביישנות וריחוק, מאחר והנשים נמנעות מלפתח קשרים רומנטיים שיובילו למצבים אינטימיים בו ייחשף החזה שלהן.

במישור הפיזי כרוכה התופעה פעמים רבות בהשפעה על היציבה הנכונה של האשה.

כיצד מתבצע תיקון חזה לא סימטרי

מדובר בהליך כירורגי שהוא קל לביצוע אולם נחשב לאחד מהמורכבים ביותר בעולם ניתוחי החזה האסתטיים. בניתוח זה נדרש מהמנתח הפלסטי להתאים לחלוטין את השד הלא תקין לזה התקין, תוך כדי מחשבה על העתיד, לאחר הניתוח, כשהוא צריך לדמיין את מראה השד העתידי, להתחשב בשינויים שעובר החזה באופן טבעי ולהקנות לחזה מראה מאוזן ואסתטי ככל האפשר.

אכן אתגר. מי שיעמוד בו הוא מנתח פלסטי בעל חוש אסתטי מפותח, ראיית התמונה הגדולה ויכולות ביצועיות מרשימות. הניתוח לא יתבצע ללא פגישת היכרות והכנה מקדימה, בה יתבצעו בדיקות שונות, מבנה הגוף והשד הלא תקין, הסטורית נטילת תרופות של המטופל ותיאום ציפיות.

כאמור, מטרת הניתוח היא להגיע למצב של איזון בין שני השדיים. לעתים ההליך דורש מספר שלבים, כל אחד מהם ניתוח בפני עצמו, שכוללים הגדלה והרמה של השד ולאחר מכן הקטנתו, עד לקבלת התוצאה הרצויה. כמו כן הוא יבצע עיצוב של השד לפי מבנה השד התקין.

למרות המורכבות שבניתוח זה, הליך ההחלמה הוא כמו לאחר ניתוחי חזה אחרים.

בשלב הראשון יבצע הרופא חתך בשד הלא תקין, הקטן יותר. הוא יכניס לתוכו מעין התקן שמטרתו להרחיב את רקמת השד ולמתוח אותה, באופן שיהיה קל יותר, בשלב השני של הניתוח, להכניס את השתל ובעיקר כדי לעצב את צורת השד.

ההחלטה על הליך כגון זה מתקבלת כבר בשלב היעוץ והבדיקות המקדימות, שם מפעיל הרופא הכירורג את מיטב דמיונו וכשרונו כדי לתכנן את התיקון על הצד הטוב ביותר.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ודורש את מידת היכולת האסתטית והאמנותית של הרופא, שעליו לזכור כי אם המנותחת עומדת לחוות בעתיד הריון ולידה, יעבור החזה שלה שינויים רבים ויש להתחשב בהם מראש בעת עיצוב החזה מחדש ותיקון האסימטריה.

תוצאות ניתוחים אלו, כשהן מתבצעות על ידי רופא כירורג בעל נסיון ומומחיות בתחום, הן משביעות רצון ונשים רבות שמחות למראה החזה המתוקן. חשוב לציין כי קשה, עד בלתי אפשרי, לתקן חזה לא סימטרי כך שיהיה סימטרי במידה מדויקת. אולם השינויים הם כה מזעריים שהמנותחת לעתים אפילו לא מודעת להם.

בחירת מנתח פלסטי מומחה אסימטריה בחזה והשוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותבחירת מנתח פלסטי היא אקוטית. כדי למצוא את ה-אחד שיבצע את התיקון בחזה לא סימטרי יהיה עלייך להתחיל בעבודה קשה ומאמץ הכרוכה באיתור רופאים וקליניקות, איסוף מידע עליהם, בקשה להצעות מחיר ואיתור חוות דעת ממנותחות אחרות.

או שאת יכולה להיעזר באתר זה שיש לו היכרות עם מיטב הרופאים הכירורגיים בארץ, מומחים בניתוחי חזה ותיקון חזה לא סימטרי. באתר תקבלי את כל הצעות המחיר הטובות ביותר מרופאים אלו ומידע חשוב נוסף.

מה שאת צריכה לעשות עכשיו הוא רק למלא את פרטייך באתר, בטופס המקוון ואנחנו נעשה כבר את השאר. תוך זמן קצר תקבלי הצעות מחיר שתוכלי להשוות ביניהן, מרופאים שישמחו לעמוד לרשותך ולתת מענה לכל שאלה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

אסימטריה בחזה – תמונות לפני ואחרי התיקון

Check Also

סרטוני וידאו אסימטריה בחזה

סרטוני וידאו תיקון אסימטריה בחזה - ראיונות עם מנתחים פלסטיים מובילים, תיאור ההליך ועוד...